Rodzinna gra terenowa #bądź – Niepołomice

Data wydarzenia:

11 lipca 2020

Czas wydarzenia:

17:00

Lokalizacja wydarzenia:

Park Miejski Niepołomice , Parkowa

Lubicie spędzać czas wolny aktywnie w gronie rodziny? Jeśli tak to zapraszamy na rodzinną grę terenową w Niepołomicach. To świetna alternatywa na weekend. Będziecie mogli wspólnie odkryć nowe miejsca w mieście, zintegrować się rodzinnie i mieć dużo radości ze wspólnie odgadywanych łamigłówek.

Gra rozpocznie się w Parku Miejskim w Niepołomicach, gdzie do odbioru będzie karta startowa. Następnie według wskazówek i dostępnych materiałów każdy z rodzinnych zespołów będzie miał za zadanie znaleźć rozmieszczone punkty na terenie miasta. W punktach znajdziemy kody QR, po odczytaniu kodu na Waszych telefonach pokażą się zadania do wykonania. W ramach gry terenowej przygotowaliśmy dla Was liczne zadania logiczne, sprawnościowe, ale także i krajoznawcze.

Gra ma charakter rodzinny, jej głównym celem jest aktywne i wartościowe spędzenie wspólnego czasu. Zadania nie będą wykonywane na czas. To od Was zależy kiedy ją rozpoczniecie i jak długo będziecie chcieli brać w niej udział. Dla osób które najlepiej poradzą sobie z grą terenową przewidzieliśmy nagrody i drobne upominki.

Pomiędzy punktami uczestnicy mogą poruszać się pieszo lub na rowerach. Trasa została przygotowana tak aby z wykorzystaniem roweru zajęła około 1 – 2h lub pieszo 3-4h. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w grze bardzo prosimy o rejestrację w poniższym linku. Zapisy zbieramy do czwartku (09.07.2020) do godziny 21:00. Ilość miejsc ograniczona.

 • Po zarezerwowaniu biletów na grę terenową, prześlemy automatycznie bilet z kodem QR na podaną przez Państwa skrzynkę mailową.
 • Zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/218142775909127/. Będziemy umieszczać tam wszystkie istotne informacje.
 • Proszę pamiętać o obowiązku posiadania sprawnego i naładowanego telefonu (smartphone) z możliwością odczytu kodów QR oraz dostępem do internetu. Jest to kluczowe do uczestnictwa w grze.
 • Do  zobaczenia w sobotę (11.07.2020) w Miejskim  Parku przy ulicy Parkowej gdzie  rozpoczniemy naszą grę.
 • Karty startowe będziemy wydawać od 10:00 do 15:00.
Sorry, Event Expired

Lokalizacja wydarzenia:

 • Park Miejski Niepołomice
 • Niepołomice
 • Parkowa

Szczegóły wydarzenia

 • 11 lipca 2020
  17:00 - 11 lipca 2020 - 15:00
Udostępnij wydarzenie
Dodaj do kalendarza