Rodzinna gra terenowa #bądź – Kraków

Data wydarzenia:

25 lipca 2020

Czas wydarzenia:

10:00

Lokalizacja wydarzenia:

Kraków ,

Termin: 25.07.2020 – 26.07.2020
Koszt: wstęp wolny
Miejsce: Kraków
Kto może wziąć udział: Rodziny z dziećmi (wiek 5 – 15 lat)
Czas realizacji gry: Dowolny moment w weekend 25.07 – 26.07.2020r.

Lubicie spędzać czas wolny aktywnie w gronie rodziny? Jeśli tak to zapraszamy na rodzinną grę terenową w Krakowie. To świetna alternatywa na weekend. Będziecie mogli wspólnie odkryć nowe miejsca w mieście, zintegrować się rodzinnie i mieć dużo radości ze wspólnie odgadywanych łamigłówek.

Gra rozpocznie się w Krakowie, gdzie do odbioru będzie karta startowa. Następnie według wskazówek i dostępnych materiałów każdy z rodzinnych zespołów będzie miał za zadanie znaleźć rozmieszczone punkty na terenie miasta. W punktach znajdziemy kody QR, po odczytaniu kodu na Waszych telefonach pokażą się zadania do wykonania. W ramach gry terenowej przygotowaliśmy dla Was liczne zadania logiczne, sprawnościowe, ale także i krajoznawcze.

Gra ma charakter rodzinny, jej głównym celem jest aktywne i wartościowe spędzenie wspólnego czasu. Zadania nie będą wykonywane na czas. To od Was zależy kiedy ją rozpoczniecie i jak długo będziecie chcieli brać w niej udział. Dla osób które najlepiej poradzą sobie z grą terenową przewidzieliśmy nagrody i drobne upominki.

Pomiędzy punktami uczestnicy mogą poruszać się pieszo lub na rowerach. Trasa została przygotowana tak aby z wykorzystaniem roweru zajęła około 1 – 2h lub pieszo 3-4h.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w grze bardzo prosimy o rejestrację. Zapisy zbieramy do piątku (24.07.2020) do godziny 22:00. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Podróży Bison Tours właściciel marki 0.5kolonia.pl.

Do zobaczenia! 🙂

Sorry, Event Expired

Lokalizacja wydarzenia:

  • Kraków

Szczegóły wydarzenia

  • 25 lipca 2020
    10:00 - 26 lipca 2020 - 23:00
Udostępnij wydarzenie
Dodaj do kalendarza